Reprezentanci Sporty Walki Rawicz z medalami. Aleksandra, Natan i Jakub zdobyli medale mistrzostw Polski U17 (2022)!

Jakub Latusek
Sporty Walki Rawicz
Reprezentanci klubu Sporty Walki Rawicz wrócili do Rawicza z medalami mistrzostw Polski U17! Na podium stanęli Jakub Korczyński, Natan Rogala oraz Aleksandra Jankowiak.

Pucharu Polski U-17 odbywał się w dniach od 26 do 30 października 2022 roku w Ciechocinku. Organizatorami był Polski Związek Bokserski Warszawa oraz Ciechociński Klub Bokserski „Potężnie”.

Rawicz reprezentowało troje zawodników - wszyscy wrócili z medalami! Złoto w kategorii wagowej 66 kilogramów zdobyła Aleksandra Jankowiak, która udowodniła, że w kraju nie ma sobie równych. Srebrny krążek w kategorii 92 kg zdobył Natan Rogala a brąz dla rawickiego klubu "dołożył" Jakub Korczyński (kat. wagowa 63,5 kg).

Nasi medaliści zostali w Rawiczu przywitani, jak na prawdziwych mistrzów przystało.