Rawicz. Grzegorz Heinze zdobył tytuł mistrza Polski do lat 18 i pobił rekord naszego kraju podczas zawodów w Skierniewicach

Jakub Latusek
Marek Heinze
W Skierniewicach najprawdopodobniej zakończył swoje tegoroczne starty Grzegorz Hainze. Z imprezy w województwie łódzkim przyjeżdża z tytułem mistrza Polski juniorów oraz nowym rekordem naszego kraju w martwym ciągu.

W pierwszy weekend września do Skierniewic przyjechała czołówka najsilniejszych trójboistów i wyciskaczy z Polski. W ciągu trzech dni przeprowadzono zawody siłowe w 143 kategoriach wiekowych i wagowych. Zmagali się młodzicy, juniorzy, seniorzy i weterani. Rawicz reprezentował Grzegorz Heinze.

Nasz siłacz nie miał sobie równych w kategorii junior (18 lat, 120 kg), w której zdobył tytuł mistrzowski. Zajął również 3 miejsce w kategorii junior (18 lat) open. Grzegorz z imprezy w Skierniewicach przywiózł także nowy rekord Polski w martwym ciągu (271 kg).

ZOBACZ NASZE GALERIE ZDJĘĆ Z MISTRZOSTW POLSKI W TRÓJBOJU SIŁOWYM 2020 W SKIERNIEWICACH: