Zawodnicy Rawickiego Klub Karate Surem z tytułami! Natasza Cichoszewska i Maurycy Markowski zostali mistrzami Polski

Jakub Latusek
Rawicki Klub Karate Surem
Fantastyczne zawody mistrzowskie w wykonaniu zawodników z klubu Surem z Rawicza. Natasza Cichoszewska i Maurycy Markowski okazali się najlepsi w kraju w swoich kategoriach!

Mistrzostwach Polski w Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców odbywały się w dniach 12-13 listopada 2022 roku w Wejherowie. W gronie 374 zawodników z 56 klubów znaleźli się reprezentanci rawickiego klubu Surem.

Karatecy z Rawicza spisali się na medal. Dosłownie! Dwoje z nich wywalczyło złote medale zdobywając oficjalne tytuły Mistrzów Polski. Natasza Cichoszewska zdobyła złoto w kategorii kumite juniorek +66 kg, natomiast Maurycy Markowski stanął na najwyższym stopniu podium w kumite juniorów młodszych -52 kg.

Trzeci z rawickich zawodników - Wiktor Szewiało znalazł się poza strefą medalową.