Strzelcy z Rawicza najlepsi w Polsce! [ZDJĘCIA]

Jakub Latusek
Na strzelnicy CWZS „Zawisza” w Bydgoszczy odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w dyscyplinie strzelba gładkolufowa. Podczas zawodów w kategorii juniorów, wyśmienitą formę potwierdzili zawodnicy BOCK Rawicz.

Strzelcy z Rawicza zajęli pierwsze miejsce w konkurencji drużynowej Trap 125 i tytuł Mistrza Polski z wynikiem 301 pkt. Drugie miejsce przypadło Śląsk Wrocław z wynikiem 293 pkt., a trzecie Zawisza Bydgoszcz z wynikiem 259 pkt.

W konkurencji indywidualnej Krzysztof Buniowski 2 miejsce i tytuł Wicemistrza Polski wywalczył. Kacper Baksalary zajął czwarte miejsce, a Jakub Błażutycz - 9.

W konkurencji Skeet 125 indywidualnie Krzysztof Buniowski wynikiem 107 (finał 48) ponownie zajął drugie miejsce i zdobył tytuł Wicemistrza Polski