Rawicz. KP Rawia Walbet Rawicz wygrywa z Wiarą Lecha. Wspaniałe widowisko na stadionie przy ulicy Spokojnej [ZDJĘCIA]

Jakub Latusek
Wspaniałe sportowe widowisko zgotowali kibice oraz piłkarze podczas dzisiejszego (13.09.2020) meczu V ligi na stadionie przy ulicy Spokojnej, pomiędzy KP Rawią Walbet Rawicz i Wiarą Lecha. W tym spotkaniu zobaczyliśmy wszystko - bramki, głośny doping i - co najbardziej cieszy fanów lokalnego zespołu - zwycięstwo gospodarzy.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Piłkarze z Rawicza udowodnili jednak, iż są mistrzami "końcówek". Do remisu doprowadził w 44 minucie spotkania Michał Skrzypczak.

Dalsza część spotkania był niezwykle wyrównana. Gdy wydawało się, że zespoły podzielą się punktami nastąpił szybki atak ze strony Rawii. Śladami Skrzypczaka poszli pozostali koledzy z drużyny, którzy wpisali się na listę strzelców pod koniec spotkania: Sebastian Orłowski, Mariusz Molka oraz Edwin Marchewka. Mecz zakończył się zwycięstwem rawickiej ekipy 4:1.

Do Rawicza w dużej grupie przyjechali kibice Wiary Lecha. Ekipa z Poznania głośno dopingowała swoich zawodników. Przygotowała także sektorówkę oraz odpaliła race. Wysoką frekwencję wśród fanów lokalnego zespołu zanotowała również Rawia. W przerwie meczu dla piłkarskich sympatyków przygotowano konkurs strzelecki.

Rawia Rawicz przegrywa z Koroną Piaski na własnym boisku. Na...