Rawicz. Kolejny sukces Joanny Mosiek! Zdobyła srebrny medal w trójskoku podczas mistrzostw Polski U20 i otrzymała powołanie do kadry

Jakub Latusek
Kolejny ważny sukces zawodniczki MUKS Kadet Rawicz - Joanny Mosiek. Z Mistrzostw Polski do lat 20, które odbywały się w Radomiu wraca ze srebrnym krążkiem w trójskoku. Rawicki klub w zawodach reprezentował również Nikodem Rogal.

To był udany start Joanny Mosiek w Radomiu. Nasza zawodniczka nie tylko wywalczyła srebrny krążek w trójskoku, ale też poprawiła swój życiowy rekord (12,70 m). Asia wystartowała również w skoku w dal gdzie zajęła 10 miejsce.

Dzięki swojemu występowi podczas Mistrzostw Polski U20 w Radomiu, podopieczna trenerki Aldony Świtały, otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski podczas Meczu Polska - Czechy który odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.09) w Karpaczu.

W zawodach w Radomiu wziął udział również Nikodem Rogal z Kadeta Rawicz, który zajął 16 miejsce w trójskoku i 20 miejsce w biegu na 110 ppł. Gratulujemy!