Rawia Rawicz przegrywa z Koroną Piaski na własnym boisku. Na stadionie znów tłumy kibiców [ZDJĘCIA]

Jakub Latusek
Po dobrej inauguracji rozgrywek V ligi i dwóch zwycięstwach, Rawia Rawicz musiała uznać wyższość rywala. Z trzema punktami z Rawicza wyjeżdża zespół Korony Piaski.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy sprawnie konstruowali akcje w ofensywie i próbowali formy naszego bramkarza. Jeszcze przed przerwą udało im się zdobyć pierwszego gola i do szatni udać się z jednobramkową przewagą.

Na druga połowę zespół Rawii wyszedł zdecydowanie bardziej zmobilizowany i z coraz większą śmiałością atakował przyjezdnych. Doprowadzić do remisu udało się w 54 minucie. Z rzutu karnego bramkarza pokonał Michał Skrzypczak. Później rawiczanie znów uspokoili grę. Na prowadzenie zespół gości mógł wyjść już w 61', ale zmarnował rzut karny. Wynik na 1:2 zespół Korony ustalił w 79 minucie i w ten sposób wywiózł cenne 3 punkty z Rawicza.

Po raz kolejny na stadionie przy ulicy Spokojnej odnotowano sporą frekwencję. Mecz rawickiego zespołu przyciągnął wielu fanów lokalnej piłki nożnej, również tych najmłodszych. W przerwie meczu przygotowano atrakcje dla dzieci, które musiały pokonać bramkarza w konkursie 11-stek. Najlepsi otrzymali upominki.

Rawia Rawicz przegrywa z Koroną Piaski na własnym boisku. Na...

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?