Pięściarze z Rawicza walczyli na VI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Włókiennika 2019 w Łodzi

Jakub Latusek
Pięściarze z rawickiego klubu bokserskiego wzięli udział w VI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Włókiennika Łódź. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Do startu o Puchar Włókiennika stanęło 28 klubów bokserskich z Polski i zagranicy, które łącznie zgłosiły do udziału w turnieju 170 zawodników.

Na ringu w Łodzi staneło też trzech reprezentantów sekcji bokserskiej klubu Sporty Walki Rawicz. Jak poradzili sobie pięściarze? Jakub Korczyński zwyciężył przez RSC w pierwszej rundzie. Jego śladami poszedł też Jakub Łukaszyk, który zwyciężył przed czasem w pierwszej rundzie. Obaj zawodnicy zdobyli I miejsca, a w nagrodę puchary i złote medale.

Do ringu wyszedł również trener - Marek Szymański. Pięściarz z Sarnowy pewnie zwyciężył w walce półfinałowej doprowadzając dwukrotnie do liczenia zawodnika gospodarzy. W finale przegrał jednak przez kontuzję w III rundzie z brązowym medalistą Mistrzostw Polski.

PRZECZYTAJ TEŻ: RAWICCY PIĘŚCIARZE Z KOLEJNYMI SUKCESAMI. DWA MEDALE MISTRZOSTW POLSKI [ZDJĘCIA]

Rawiccy pięściarze z kolejnymi sukcesami! Dwa medale Mistrzo...