Historycznym taborem
Pociąg, który w sobotę wyruszy z Wrocławia odwiedzi m.in. Żmigród, Rawicz i Miejską Górkę. Następnie tą samą trasą powróci na wrocławski dworzec główny. Jak informują organizatorzy, pociąg będzie zestawiony z historycznego taboru kolejowego, w tym komfortowych wagonów przedziałowych, wagonu barowego WARS oraz wagonów 3 klasy z drewnianymi ławeczkami. Pociąg będzie ciągnięty przez lokomotywę spalinową.
Cena biletu
Cena biletu normalnego wynosi 109 zł, a ulgowego - 89 zł i obowiązuje na całej trasie przejazdu. Dzieci do 4 roku życia podróżują bezpłatnie, ale bez miejsca siedzącego. Rezerwacji biletów można dokonać poprzez stronę internetową TurKol - TUTAJ.
O czym jeszcze przypominają organizatorzy? Między innymi o zakazie zabierania na pokład pociągu psów i kotów oraz innych zwierząt. Podobnie wygląda sytuacja z rowerami. W trakcie trwania wydarzenia zabrania się wnoszenia do pociągu oraz spożywania napojów alkoholowych, które mogą zostać skonfiskowane przez pracowników i zwrócone dopiero na ostatniej stacji przejazdu pociągu.
Rozkład jazdy pociągu - CUKIERNIK (19 czerwca 2021)
Wrocław - Miejska Górka
- Wrocław Gł. - odjazd: 13:20
- Wrocław Osobowice - przyjazd: 13:26 / odjazd: 13:27
- Żmigród - przyjazd: 14:20 / odjazd: 14:21
- Rawicz - przyjazd: 14:40 / odjazd: 14:55
- Miejska Górka - przyjazd: 15:52
Miejska Górka - Wrocław
- Miejska Górka - odjazd: 16:08
- Rawicz - przyjazd: 16:50 / odjazd: 17:05
- Żmigród - przyjazd: 17:24 / odjazd: 17:25
- Wrocław Mikołajów - przyjazd: 18:28 / odjazd: 18:29
- Wrocław Główny - przyjazd: 18:46
Szczegółowe informacje na temat przejazdu pociągu znajdziesz na stronie organizatora - TUTAJ
CZYTAJ TEŻ
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!
echodnia.eu W czerwcu wybory do Parlamentu Europejskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?