Grodzisk: Zawody wędkarskie dla seniorów 60+

OPRAC.:
Anna Borowiak
W sobotę 26 września 2020 roku na stawie w Parku Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim rozegrano zawody wędkarskie dla seniorów 60+. Do rywalizacji stanęło ponad 30 wędkarzy, którzy przez 4 godziny walczyli o miano najlepszego.

Ostatecznie zwycięzcą został Stanisław Paszkowski z wynikiem 5,590 kg ryb. II miejsce zajął Marek Stefaniak - 3,205kg ryb, a III miejsce wywalczył Zbigniew Godziszewski z wynikiem 3,200kg. Największą rybę zawodów złowił Marek Stefaniak, był to karaś o wadze 1,760kg. Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy startujący upominki.

Puchary, nagrody i upominki wręczali uczestnikom burmistrz Piotr Hojan, przewodniczący Rady Powiatu Sebastian Skrzypczak, vice starosta Sławomir Górny i prezes PZW w Grodzisku Wielkopolskim, Krzysztof Nadobnik.

Przygotowaniem organizacją i przeprowadzeniem zawodów zajęło się grodziskie koło PZW nr14. Zawody sędziowali sędzia główny Krzysztof Nadobnik, sekretarz zawodów Michał Nadobnik i sędzia wagowy Rafał Juchacz.