Aleksandra Jankowiak z Sporty Walki Rawicz zwycięża w swojej kategorii. Zdobyła złoto podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Spale

Jakub Latusek
Sporty Walki Rawicz
W Spale odbywa się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie Sukcesem swój udział zakończyła reprezentantka rawickiego klubu Aleksandra Jankowiak, która wywalczyła złoto!

Udany rewanż Aleksandry Janowiak z klubu Sporty Walki Rawicz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Rok temu nasza zawodniczka wywalczyła srebrny medal. W tegorocznej edycji było to już złoto!

SPRAWDŹ TEŻ

W XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie startuje prawie 200 sportowców. Rawicka pięściarka Aleksandra Jankowiak do Spały pojechała w towarzystwie swojego trenera Marka Szymańskiego. Wystąpiła w kategorii wagowej 70 kilogramów.

Zawody pięściarzy w Spale

W finale pięściarka z Rawicza walczyła z Oliwią Ścisłowką z Nokautu Radomsko. Decyzją sędziów wygrała jednogłośnie na punkty i została mistrzynią kraju kadetek.

Zobacz finałową walkę Aleksandry Jankowiak (na nagraniu od 2:33:39). Rozmowa z naszą zawodniczką - 2:43:26.