Aleksandra Jankowiak z klubu Sporty Walki Rawicz zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorek w boksie 2022!

Jakub Latusek
Polski Związek Bokserski
Pięściarka rawickiego klubu Sporty Walki Rawicz - Aleksandra Janowiak, wywalczyła złoty medal mistrzostw Polski juniorek w 2022 roku!

Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie (2022)

Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie drugi rok z rzędu odbyły się w Bolszewie w gminie Wejherowo. W zawodach udział wzięło blisko 100 najlepszych zawodniczek z całej Polski. Wśród nich Aleksandra Jankowiak z rawickiego klubu Sporty Walki Rawicz.

Aleksandra Jankowiak ze złotem MP juniorek!

Aleksandra Jankowiak wystartowała w kategorii 66 kg. Nasza srebrna medalistka Starego Kontynentu nie miała sobie równych. W finale imprezy pokonała Aleksandrę Żmudę z Akademii Boksu AW&F Lisia Góra.