Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj rano w gminie Miejska Górka. Na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Smolicami i Dłonią zderzył się ciągnik rolniczy z samochodem dostawczym.

- Oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki renault mascot, 21-letni mieszkaniec powiatu górowskiego najechał na tył ciągnika rolniczego – mówi Tomasz Duszak z KPP w Rawiczu.

Zobacz też: Bojanowo: Pijany kierowca dachował pod Zaborowicami

W wyniku tego wypadku ranni zostali dwaj mieszkańcy gminy Jutrosin, którzy podróżowali ciągnikiem. Obrażenia jednego z nich okazały się śmiertelne. 63 latek mimo podjętej na miejscu reanimacji zmarł. 44-letniego kierowcę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia. Na miejscu wypadku obecny był prokurator. To pod jego nadzorem policjanci wyjaśnią dokładne okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Na wynik kierowcy ciągnika trzeba jeszcze poczekać.

Dołącz do nas na Facebooku
∨ Czytaj dalej

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dominik Lipka (gość)

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych uległ wypadkowi będąc kierowcą, pasażerem, pieszym lub rowerzystą. PAMIĘTAJ należy Ci się odszkodowanie. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, rodzinom ofiar wypadków, osobom, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty odszkodowania lub wypłaciło kwotę nie adekwatną do zdarzenia. Kontakt 506-775-916/
Nie pobieramy opłat wstępny i uzyskujemy najwyższe odszkodowania.